REKONSTRUKCE TENISOVÝCH KURTŮ


Provádíme rekonstrukce starých nebo nefunkčních tenisových kurtů. Po konzultaci s Vámi doporučíme vhodnou technologii obnovy hřiště a vybereme sportovní povrch.Provádíme instalace povrchů (antuka, umělý trávník, umělé povrchy,) Ke každému hřišti přistupujeme zcela individuálně:
Rekonstrukce antukových kurtů-řešíme rekonstrukci antukové vrstvy,podkladní vrstvy,štěrku či škváry,odvodňovací kanálky,
Provádíme likvidaci umělých povrchů-umělá tráva s následnou instalací nového povrchu.
Stále častěji s ohledem na každodení pracnost a náročnou údržbu antukových dvorců provádíme Rekonstrukci antukového kurtu na kurt s umělým povrchem umělá tráva,popř umělá antuka.
Dodáváme nové technické vybavení (válec, sloupky, atd.)dodáme a instalujeme také veškeré potřebné vybavení na tenisové kurty,jako jsou tenisové sloupky,tenisové lavičky,tenisové lajny,sloupky na tenis a tenisové sítě.
Provádíme sezonní provzdušňování antukového dvorce,zpravidla po zimní halové sezoně.Rozrušení staré antukové krusty pomocí našeho speciálního válce s bodlinami a položení nových vrstev antuky.Rekonstrukce kurtu trvá 2 dny a ihned poté se hraje.